Sveiki, Serla Club dalībniek!

Serla Club pašreizējā formā darbojas kopš 2015. gada. Laiki un paradumi mainās tāpat kā cilvēku intereses, un pēdējā laikā mēs esam pamanījuši, ka interese par Serla Club ir ievērojami samazinājusies.

Tieši tāpēc mēs esam nolēmuši slēgt Serla Club nākamā gada pavasarī. Serla Club slēgšanas datums ir 2019. gada 3. jūnijs. Šajā datumā visi esošie konti un neizmantotie punkti tiks dzēsti.

Līdz kluba slēgšanas datumam klubs strādās bez izmaiņām. Jūs varat reģistrēt savāktos kodus, krāt punktus un iegādāties balvas, kā tas ir bijis līdz šim.

Neskatoties uz kluba slēgšanu, mēs ceram, ka Serla augstas kvalitātes produkti būs daļa no jūsu ikdienas dzīves arī nākotnē. Sīkāka informācija par mūsu produktiem atrodama vietnē www.serla.lv.

Mēs vēlētos sirsnīgi pateikties, ka bijāt Serla Club dalībnieks!

Sadaļā "Bieži uzdotie jautājumi" jūs atradīsiet vairāk informācijas par kluba slēgšanu.

Kāpēc Serla Club tiks slēgts?

Pēdējā laikā mēs esam pamanījuši, ka interese par Serla klubu ir ievērojami mazinājusies. Tieši tāpēc mēs esam nolēmuši slēgt Serla Club nākamā gada pavasarī.

 

Serla Club noslēguma datums ir 2019. gada 3. jūnijs. Šajā datumā visi esošie konti un neizmantotie punkti tiks dzēsti. Līdz kluba slēgšanas datumam klubs strādās bez izmaiņām. Jūs varat reģistrēt savāktos kodus, krāt punktus un iegādāties balvas, kā tas ir bijis līdz šim.

Vai Serla mainīs produktus?

Serla produkti nemainīsies. Mainīsies daži iepakojumi, jo no iepakojumiem tiks noņemti kluba kodi.

Cik ilgi es varu reģistrēt kodus un krāt punktus?

Pēdējā diena, kad reģistrēt kodus un izpirkt balvas, ir 2019. gada 3. jūnijs. Šīs dienas beigās visi konti un neizmantotie punkti tiks dzēsti.

 

Sakarā ar kluba slēgšanu mēs atjaunosim iepakojumus, un uz jaunajiem iepakojumiem kluba kodu vairs nebūs. Jaunie iepakojumi būs pārdošanā pavasarī un, jo tuvāk nāks kluba slēgšanas datums, jo grūtāk būs atrast iepakojumus ar kodiem.

Kā es varu izmantot sakrātos punktu pirms kluba slēgšanas?

Punkti var tikt izmantoti kluba balvu fondā, kā tas ir bijis līdz šim. Fiziskas balvas tiks piegādātas pa pastu un digitālas balvas tiks atsūtītas pa e-pastu.

 

Noliktavas preces (piemēram, plīša rotaļlietas) tiks piegādātas pa pastu. Piegādes laiks parasti ir 3-4 nedēļas. Par balvas izņemšanu no pasta atbildīgs ir klients, un balvas, kas nav laicīgi izņemtas no pasta otreiz netiks sūtītas.

 

Digitāla balva (piem., atlaides kodi un izprintējamas dāvanu kartes) tiks atsūtīta uz jūsu e-pastu uzreiz pēc balvas iegādāšanās pasūtījuma apstiprinājumā. Tajā pašā ziņojumā jūs atradīsiet arī vajadzīgo informāciju par balvas izmantošanu.

 

Balvas ir ierobežotā daudzumā, un, ja balva vairs nav atrodama balvu klāstā, tā ir tikusi pilnībā izpārdota.

 

 

Es nevaru atrast balvu, kuru es gribētu iegādāties. Ko man darīt?

Mēs darām visu iespējamo, lai balvu fonds būtu daudzveidīgs līdz pat kluba slēgšanai. Veidojot balvu fondu, mēs esam uzklausījuši no jums saņemtās atsauksmes.

 

Ja līdz Kluba slēgšanas datumam neesat varējis atrast piemērotu balvu, neizmantotie punkti tiks dzēsti kopā ar kontu.

Cik bieži tiek atjaunināts balvu fonds?

Mēs darām visu iespējamo, lai saglabātu dažādību balvu klāstā. Diemžēl mēs nevaram precizēt, kad un ar kādām balvām klāsts tiks papildināts. Kā arī mēs vēlētos jums atgādināt, ka balvas ir ierobežotā daudzumā.

Man nav pietiekami daudz punktu, lai izpirktu balvu, ko lai es daru?

Papildus punktus var vākt līdz 3. jūnijam, reģistrējot uz Serla produktu iepakojumiem atrodamos kodus Serla Club lapā.

Vai es varu nopirkt Serla produktus no veikala ar sakrātajiem punktiem?

Vienīgais veids, kā izmantot punktus, ir iegādāties balvas no kluba balvu fonda: https://serla.lv/lv-lv/serla-club/rewards

Kas notiek ar neizmantotiem punktiem?

Visi konti un punkti tiks dzēsti 2019. gada 3. jūnijā plkst. 23:59.

Esmu pasūtījis balvu un tagad klubs aizveras. Vai es saņemšu pasūtīto balvu?

Visas iegādātās balvas tiks piegādātas kā līdz šim.

 

Noliktavas preces (piemēram, plīša rotaļlietas) tiks piegādātas pa pastu. Piegādes laiks parasti ir 3-4 nedēļas. Par balvas izņemšanu no pasta atbildīgs ir klients, un balvas, kas nav laicīgi izņemtas no pasta otreiz sūtītas netiks.

 

Digitālā balva (piem., atlaides kodi un printējamas dāvanu kartes) tiks atsūtīta uz jūsu e-pastu uzreiz pēc balvas iegādāšanās pasūtījuma apstiprinājumā. Tajā pašā ziņojumā jūs atradīsiet arī vajadzīgo informāciju par balvas izmantošanu.

 

Pārbaudiet pasūtījuma apstiprinājumu savā e-pastā uzreiz pēc balvas pasūtīšanas. Līdz 3. jūnijam jūs atradīsiet visu digitālo balvu informāciju kluba sadaļā "Mana informācija". Lūdzu, ņemiet vērā, ka visām digitālajām balvām ir derīguma termiņš, līdz kuram tās ir jāizmanto.

 

Vai es joprojām saņemšu ziņojumus par Serla jaunumiem savā e-pastā?

Pēc kluba slēgšanas mēs vairs nēsūtīsim ziņojumus par jaunumiem. Nākotnē informāciju par Serla produktiem un kampaņām jūs atradīsiet vietnē www.serla.lv un mūsu sociālo mediju kanālos.

Kad ir pēdējā iespējamā diena, lai pievienotos klubam?

Klubam var pievienoties līdz 2019. gada 3. jūnijam. Šīs dienas beigās visi konti un to punkti tiks dzēsti.

Ko es varu darīt, ja pēc kluba slēgšanas es atrodu iepakojumu ar kodu?

Atkarībā no veikalu noliktavu krājumiem, pēc kluba slēgšanas veikalu plauktos joprojām ir iepējams atrast iepakojumus ar kluba kodiem. Diemžēl pēc kluba slēgšanas kodi nav derīgi, un tos vairs nevar reģistrēt.

 

Uz iepkojumiem arī pēc kluba slēgšanas var būt kodi priekš dažādām kampaņām un izlozēm. Lai iegūtu sīkāku informāciju par piedalīšanos, izlasiet informāciju uz iepakojuma.

Vai man kaut kas ir jādara pirms un pēc kluba slēgšanas?

Visi konti un personiskā informācija tiks automātiski dzēsta 3. jūnijā, 2019. Ja jūs vēlaties izstāties no kluba pirms kluba slēgšanas datuma, to var izdarīt kluba lapā izmantojot saiti ko atradīsiet ”Mans konts” sadaļā. 

Kas notiek ar manu peronas informāciju pēc kluba slēgšanas?

Visi kluba personu dati tiks dzēsti 3 mēnešu laikā pēc kluba slēgšanas.

##FAQ

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un personalizētu to. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes. Uzzināt vairāk. Aizvertu