Vai zinājāt, ka:

  1. Vairākums Serla produktu tiek ražoti fabrikā, kas atrodas Manttā, Somijā.
  2. Serla vienmēr ir gudra un videi draudzīga izvēle.

SOMU SAKNES

Pēc izcelsmes esmu somiete, jo Serla saknes ir meklējamas Somijas mežos. Vairākums Serla tualetes papīra un saimniecības dvieļu tiek ražoti Manttās fabrikā, kas atrodas Pirkanmā, Somijā. Manttās fabrika ražo tualetes papīru jau vairāk nekā gadsimtu — sākot no 1908. gada. Ik dienas 30 furgoni ar papīra un salvešu izstrādājumiem, ko saražojuši aptuveni 400 darbinieki, atstāj Manttās fabriku, lai dotos uz veikaliem.

VIDEI DRAUDZĪGA IZVĒLE

PĀRSTRĀDĀTA ŠĶIEDRA UN VIDEI DRAUDZĪGA RAŽOŠANA

Izvēloties Serla izstrādājumus, jūs izdarāt ekoloģisku izvēli. Serla izstrādājumos tiek izmantota gan jēlšķiedra, gan jaunšķiedra no pārstrādāta papīra un kartona. Viss ražošanas process notiek saskaņā ar apkārtējās vides prasībām, ievērojot videi draudzīgas un ilgtspējīgas attīstības principus. To arī pierāda Ziemeļu gulbja etiķete, kas ir piešķirta Serla produkcijai.

Lasīt vairāk par Metsä Group ilgtspējīguma stratēģiju

SERLAS TUALETES PAPĪRAM IR GLUŽI JAUNA KVALITĀTE!

 

Serlas tualetes papīrs tagad ir kļuvis maigāks un mīkstāks, taču joprojām – stiprs! Jaunais iespiedums ietver Serlas vāveres un lapas zīmējumu.

 

Uz produktu lapu

 

SERLAS SAIMNIECĪBAS DVIEĻIEM IR GLUŽI JAUNA KVALITĀTE!

 

Serlas saimniecības dvieļi ir kļuvuši izturīgāki nekā jebkad agrāk! Ruļļi ir dekorēti ar jaunu un skaistu koksnes rakstu.

 

Uz produktu lapu

 

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un personalizētu to. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes. Uzzināt vairāk. Aizvertu